;

"Annem ve Ben Projesi" Halkbank Spor Kulübü Erkek Voleybol Takımı Oyuncuları ile Çocukları Buluşturuyor


Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı  koordinatörlüğünde, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi finansörlüğünde hayata geçirilen ‘Annem ve Ben Projesi’nin ikinci çalışması 23 Şubat’ta yapılacak. Etkinlikler kapsamında HalkbankSpor Kulübü Erkek Voleybol Takımı oyuncuları tedavileri devam eden çocukları ziyaret edecek.

 

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) koordinatörlüğünde TÜGİAD Ankara finansörlüğünde Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören çocuklara ve onlara refakat eden annelerine destek vermek amacıyla bu yıl hayata geçirilen ‘Annem ve Ben Projesi’nin ikinci çalışması 23 Şubat Pazartesi günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek.


Yapılacak etkinlikler kapsamında Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu ve Erkek Voleybol Takımı oyuncuları hastanede tedavileri devam eden çocukları ziyaret edecek. TİKAV ve TÜGİAD Ankara yönetiminden yetkililerinin katılacağı projenin ikinci çalışmasında yaklaşık 270 anne ve 270 çocukla buluşulması hedefleniyor.  


Halkbank Erkek Voleybol Takımı ile söyleşi yapılacak

Projenin ikinci çalışmasına katılarak çocuklarla söyleşi yapacak olan  Halkbank Spor Kulübü  Erkek Voleybol Takımı oyuncuları çocuklara takımlarının formalarını hediye edecekler.Kazandıkları Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Kupası’nı da yanlarında getirecek olan takım oyuncuları çocuklara başarı öykülerini anlatacak. 


Çocuklara ve annelere hediyeler dağıtılacak

‘Annem ve Ben Projesi’ şubat ayı etkinliği kapsamında çocukların doğum günleri kutlanarak çocuklara hediyeler dağıtılacak. Tedavi süreçlerinde çocuklarının yanında bulunan ve onlara refakat eden annelerine de hijyen paketi dağıtılarak temel ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.


Projenin ilk çalışması 29 Ocak’ta yapıldı

Annem ve Ben Projesi, Ankara ÇocukSağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndetedavi gören çocuklara ve onlara refakat eden annelerine destek vermek amacıylaTİKAV koordinatörlüğünde TÜGİAD-Ankara finansörlüğünde bu yıl hayatageçirildi. Projenin ilk çalışması olan açılış töreni 29 Ocak tarihindegerçekleştirildi. Açılış törenine tedavisi devam 40 çocuk ve onlara refakateden 40 anne katıldı. Ayrıca, törene katılan konuklar ile birlikte hastaneninfarklı bölümlerinde yatarak tedavi gören 150 çocuk ve 150 anne ziyaret edildi.