;

BGP XII. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2014-2017) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Mersin Mut/ Restorasyon Firması - İnşaat Müh.
    Alper Özmen
  • Fırat Üniv. Finans Bölümü - Yüksek Lisans
    Aytul Bağlıoğlu
  • Makine Mühendisliği
    Hacı Bayram Özaslan
  • Mekatronik
    Hamza Karatay
  • Konservatuvar
    İlker Bahtiyar Tatu
  • Jeoloji Mühendisliği
    Lale Gül
  • İşletme
    Merve Özer
  • Bilgisayar
    Nida Çelik
  • İnşaat Mühendisliği
    Özgür Bayğut
  • Devlet Hastanesi - Hemşire
    Tülay Yıldırım
  • İnşaat Mühendisliği
    Zeynep Şengül

BGP XI. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2011-2015) Fırat Üniversitesi

  • Biyomühendislik
    Ahmet Emin Babat
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım
    Ali Hakan
  • Mekatronik Mühendisliği
    Berfin Dindaroğlu
  • Makine Mühendisliği
    Burak Cebrail Aslan
  • Bilgisayar Mühendisliği
    Büşra Akyıldız
  • Yazılım Mühendisliği
    Büşra Sözüdoğru
  • Çevre Mühendisliği
    Didem Turmuş
  • İstatistik
    Ece Ovat
  • Akbank - Gişe Yetkilisi
    Emine Altunkaynak
  • DBE GROUP- Mühendis
    Fatih Dursun
  • M.E.B. - Öğretmenlik
    Hayriye Zorlu
  • Başbakanlık - İnşaat Müh.
    Mahsum Aktekin
  • Zahiri Realm Yazılım - Founder&VR Developer
    Mehmet Emin Kaçmaz
  • Biyomühendislik
    Melikehatun Fırat
  • Mekatronik Mühendisliği
    Murat Bilge
  • Biyomühendislik
    Nur Kevser Doğan
  • İnşaat Mühendisliği
    Sıddık Yarımdunya
  • M.E.B. - Öğretmenlik
    Şule Yüksel Yaşa
  • Teknomar Biliş. Danış. Paz. Ltd. Şti. - Bilgisayar Müh.
    Zafer Tolan

BGP X. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2010-2014) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Aysun İlter
  • Ayşe Gür
  • Cansu Ekici
  • Duygu Avcı
  • Eda Sena Karaağaçlı
  • Figen Önün
  • Fulya Gür
  • İlkay Derinkuyu
  • Mehmet Cemil Bozhüyük
  • Mehmet Fatih Akgün
  • Armin Elektrik - Elektrik Müh.
    Rafet Çağatay Doğan
  • Sunay İçkilli
  • Şeyma Yüksel
  • Veli Soyluçiçek
  • Zana Can

BGP I. GRUP ÖĞRENCİSİ (2009-2013) ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

  • Cansu Yılmaz

BGP IX. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2009-2013) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Furkan Akbaş
  • Mehmet Ali İlhan
  • Murat İlkay Ergene
  • Seçil Aksoy

BGP I. GRUP ÖĞRENCİSİ (2009-2013) ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ

  • Onur Baysoy

BGP I. GRUP ÖĞRENCİSİ (2009-2013) KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

  • Emre Koray Birhan

BGP IV. GRUP ÖĞRENCİSİ (2009-2013) VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

  • Gökhan Yıldırım

BGP VIII. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2007-2010) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Abdurrezzak Doğan
  • Aynur Sevinç
  • Ebru Fırat
  • Fatih Aktaş
  • İrem Çevik
  • Habip Kemal Evci
  • Kemal Kayalar
  • M.E.B. - Öğretmenlik
    Merve Doğan
  • Murat Erdem
  • Nalan Sav
  • Ramazan Adıyaman
  • Sevilay Topçu
  • Yasin Korun

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  • Ayşe Gamze Korkmaz
  • Ondokuz Mayıs Üni. Arş. Gör.
    Cevahir Kaynakçı
  • Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü / Van Bölge Mdr. - Orman Müh
    Cihan Sümbül
  • Durmuş Cevlan
  • Halil Yıldırım
  • Nermin Gülşen Kutlu

BGP VII. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Alkan Mükyen
  • Kenan Tekbaş
  • Serkan Öner
  • Tuğba Yalçın

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

  • Arzu Akoğlu
  • Buket Çeltik
  • Cahit Bakır
  • Derya Çakmak
  • Elif Yiğit
  • Esra Karataş
  • Gülzade Mehmet Adem
  • Hande Ata Güreşen
  • Makbule Bayram
  • Özen İncetaş

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

  • Esra Demirkol
  • Fahrettin Aldemir
  • Tuğba Gültekin

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

  • Ali İhsan Öz
  • Çağlar Yeniçeri
  • Emre Gökhan
  • Emre Turhan
  • Erol Canpolat
  • Esra Güzel
  • Necib Özgül
  • Rahime Yavuz
  • Uğur Hasbay
  • Volkan Seriner
  • Zeynep Karakaş
  • Zümrüt Danır

BGP III. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2006-2009) YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

  • Sevda Gülpınar
  • M. Kemal Ağçakaya
  • Musa Güler
  • Servet Balkan
  • Uğur Yücedağ

BGP VI. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2005-2008) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Ahmet Günay
  • Sadin Şahin
  • Ekrem Öztürk
  • Ergün Kaya
  • Erhan Yavuz
  • Halil Kılıç
  • Muhamed Kaya
  • Özlem Demir

BGP II. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2005-2008) YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

  • Abdurrahman Öztürk
  • Bahri Çeviren
  • Serdar Zorer
  • Hasan Dündar
  • İzzettin Aydoğan
  • Ömer Tatlı
  • Rahime Anar
  • Yunus Kaplanca

BGP V. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2003-2006) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Arzu Şahin
  • Burcu Uluğ
  • Ceng Karakuş
  • Engin Alagöz
  • Fikret Şanci
  • Gazi Karadoğan
  • Mehmet Erdoğan
  • Mustafa Doğan
  • Nazife Yeter
  • Orhan Gayirinal
  • Şazimed Seçkin
  • Sultan Atik
  • Sündüz Şur
  • Zeynel Abidin Turhan

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2003-2006) YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

  • Coşkun Hakan Hançer
  • Eylem Çimen
  • USA/ Dallas - Software Quality Analyst
    Eyyüp İnan
  • Ferdi Ergün
  • Furkan Gülal
  • Gülşen Buzuk
  • İbrahim Andiç
  • Mehmet Sertaç Gökçe
  • Ömer Andiç
  • Özkan Korkmaz
  • Saliha Demirkılıç
  • Serkan Karababa

BGP IV. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2002-2005) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Asiye Kazar
  • Bahadır Yalçımeli
  • Çiğdem Doğan
  • Ebru Polat
  • Elçin Canpolat
  • Emrah Yılmaz
  • Engin Murat
  • Figen Tuncel
  • Göktürk Durgun
  • İnci Saltan
  • Meltem Aydın
  • Ömer Alabuga
  • Tamer Akgün
  • Tuğba Kolaç

BGP III. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2001-2005) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Abdülkadir Yünkül
  • Akın Öztürk
  • Beylan Özer
  • Cerrah Demirci
  • Cuma Akbulut
  • Fatma Emir
  • İbrahim Atalay
  • Neslihan Çiçek
  • Necati Türkay
  • Nurten Hamarat
  • Reşat Kurban
  • Şule Varol
  • Zekiye Tunç

BGP II. GRUP ÖĞRENCİLERİ (2000-2003) FIRAT ÜNİVERSİTESİ

  • Esengül Parılday
  • Gülgüle Vural
  • Orhan Bilgiç
  • Serap Çolak
  • Uğur Demir
  • Y. Emre Ateşçi

BGP I. GRUP ÖĞRENCİLERİ (1999-2002) AKIN VAKFI

  • Alper Aslıhak
  • Çiğdem Oyur
  • Demet Çekiç
  • Derya Avcan
  • Ethem Bağdır Torun
  • Gözde Avcı
  • Hakan Aybar
  • Mehmet Doğan
  • Nusret Ok
  • Zuhal Atalay