;

15 - 18 Ocak 2018 Oryantasyon Programı

15 - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi BGP XIV. Grup bursiyer öğrencilerinin katılımıyla Oryantasyon Programı gerçekleştirildi. Oryantasyon Programı kapsamındaki eğitimler Ankara’da gerçekleştirildi. Programda öğrencilere TİKAV'ın misyonu ve vizyonu anlatılarak Bireysel Gelişim Programı tanıtımları yapıldı. Bursiyerler, farklı meslek gruplarından iş insanlarıyla akşam yemekleri yiyerek söyleşi gerçekleştirdiler ve çeşitli sosyal aktivitelere katıldılar.


8 Ocak 2018 Ankamall Gezisi ve Bowling Etkinliği

Oryantasyon Programı kapsamında bursiyerlerimizle Ankamall alış-veriş merkezi gezilerek bowling etkinliği gerçekleştirildi. 18 Ocak 2018 Feza Gürsoy Bilim Merkezi Gezisi
Oryantasyon Programı kapsamında bursiyerlerimizle Feza Gürsoy Bilim Merkezi gezilerek durgun elektrik gösterisi ve sıvı azot gösterisi izlendi.


18 Ocak 2018  - Anıtkabir Ziyareti 
Bursiyerlerimizle Anıtkabir ziyaret edilerek, Aslanı Yol, Mozole, Anıtkabir Atatürk Müzesi gezildi.


17 Ocak 2018 – Esra Ayken ile Söyleşi
Fırat Üniversitesi BGP XIV. Grup Bursiyerlerimiz, TAV Ankara İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Esra Ayken öğle yemeği yiyerek söyleşi gerçekleştirdi. Esra Hanım, bursiyerler ile deneyimlerini paylaştı ve sorularını cevapladı. 


17 Ocak 2018 - İngilizce Eğitimi ve TİKAV Eğitim Portalı Kullanımı 

Bursiyerlerimize, İngilizce eğitim danışmanı Ziya Akduman ve TİKAV Yabancı Dil Eğitmeni Arzu Akoğlu tarafından İngilizce seviye tespit sınavı gerçekleştirildi. The Sandwich Method Eğitim Programı anlatılarak pratik çalışmaları yapıldı. Eğitim sonunda Arzu Akoğlu tarafından TİKAV Eğitim Portalının tanıtımı yapılarak kullanımı anlatıldı. 
16 Ocak 2018 – Selim Akın ile Söyleşi
Bursiyerlerimiz, Akfen Holding ve TİKAV Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Selim Akın ile akşam yemeğinde buluştular ve yemek esnasında Sayın Akın ile keyifli söyleşi programı gerçekleştirildi.  


16 Ocak 2018  – Bilgisayar Tanıtımı 
Bursiyerlerimize, Akfen Holding Bilgi Sistemleri Müdür Yardımcısı Seçkin Yetkin tarafından bilgisayar kullanımı anlatılarak, bursiyerlerin soruları yanıtlandı.