;

02 - 05 Şubat 2016 Oryantasyon Programı

02 - 05 Şubat 2016 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup bursiyer öğrencilerinin katılımıyla Oryantasyon Programı gerçekleştirildi. Oryantasyon Programı kapsamındaki eğitimler Ankara’da yapıldı. Programda öğrencilere TİKAV'ın misyonu ve vizyonu anlatılarak Bireysel Gelişim Programı tanıtımları yapıldı. Bursiyerler, farklı meslek gruplarından insanlarla akşam yemekleri yiyerek söyleşi gerçekleştirdiler ve çeşitli sosyal aktivitelere katıldılar.

05 Şubat 2016 Ankamall Gezisi ve Sinema Gösterimi 

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup bursiyerlerimizle Ankamall alış-veriş merkezi gezilerek sinema etkinliği gerçekleştirildi. 

      

05 Şubat 2016 - Anıtkabir Ziyareti 
Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup bursiyerlerimizle Anıtkabir ziyaret edildi.

      

05 Şubat 2016 - Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Söyleşi 

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup bursiyerleri; Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İrfan Erciyas; Denetim Kurulu Üyeleri Sayın Gülbin Uzuner Bekit,  Sayın Aybeniz Sezgin, Sayın Serpil Dardağan’ın katılımı ile düzenlenen öğle yemeği programında söyleşi yapıldı.

      

04 Şubat 2016 – Selim Akın ile Söyleşi

Bursiyerlerimiz, Akfen Holding ve TİKAV Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Selim Akın ile akşam yemeğinde buluştular ve yemek esnasında Sayın Akın ile keyifli söyleşi programı gerçekleştirildi.  

      

04 Şubat 2016 - İngilizce Eğitimi ve TİKAV Eğitim Portalı Kullanımı

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup Bursiyerlerine, İngilizce eğitim danışmanı Ziya Akduman ve TİKAV Yabancı Dil Eğitmeni Arzu Akoğlu tarafından İngilizce seviye tespit sınavı yapıldı. The Sandwich Method Eğitim Programı anlatılarak pratik çalışmaları yapıldı. Eğitim sonunda Arzu Akoğlu tarafından TİKAV Eğitim Portalının tanıtımı yapılarak kullanımı anlatıldı. 

      

04 Şubat 2016 – Esra Ayken ile Söyleşi

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup Bursiyerlerimizle, TAV Ankara İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Esra Ayken öğle yemeği yiyerek söyleşi gerçekleştirdi. Esra Hanım, bursiyerler ile deneyimlerini paylaştı ve sorularını cevapladı. 

      

03 Şubat 2016 - Cemil Serhadlı ile Söyleşi

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup Bursiyerleri, Emekli Vali Sayın Cemil Serhadlı ve eşi ile akşam yemeklerini yediler. Yemek esnasında Sayın Cemil Serhadlı ve eşi ile söyleşi gerçekleştirildi.  

      

03 Şubat 2016 – Bilgisayar Tanıtımı 

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup Bursiyerlerine  Artnet Bilgi ve İletişim Teknolojileri yetkilisi Erhan Kulak tarafından bilgisayar kullanımı anlatılarak, bursiyerlerin soruları yanıtlandı.

      

03 Şubat 2016 – The Duke of Edinburgh’s International Award Programı Tanıtımı

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup Bursiyerlerine  TİKAV Genel Sekreteri Özlem Gül Hadımoğulları tarafından Ödül Programı anlatılmış, bursiyerlerin program ile ilgili soruları yanıtlanmıştır.
      


02 Şubat 2016 - Sultan Yılmaz ile Söyleşi

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sultan Yılmaz ile söyleşi yapıldı. Öğrenciler ile yapılan sohbette TİKAV ve Bireysel Gelişim Programı konu edilerek öğrencilerin merak ettikleri sorular cevaplandı.

      


02 - 03 Şubat 2016 - TİKAV Tanıtımı 

Fırat Üniversitesi BGP XIII. Grup bursiyerlerine, Vakıf Genel Sekreteri Sayın Özlem Gül Hadımoğulları danışmanlığında TİKAV, Bireysel Gelişim Programı ve TİKAV Prosedürü anlatılmış. Proje Uzmanı Soner Çakı tarafından Bireysel Gelişim Programının tanıtımı yapılmış, kazanımları aktarılarak bursiyerlerin sorumlulukları anlatılmıştır.