;

2020 Oryantasyon Programı

4 - 7 Şubat 2020 tarihleri ​​arasında Fırat Üniversitesi BGP XV. Grup bursiyer öğrencilerinin katılımıyla Oryantasyon Programı gerçekleştirildi. Oryantasyon Programı kapsamındaki eğitimler Ankara'da gerçekleştirildi. TİKAV'ın programı Bireysel Gelişim Programı tanıtımları yapıldı. Bursiyerler, farklı meslek gruplarından iş insanlarıyla akşam yemekleri yiyerek söyleşi gerçekleştirdiler ve çeşitli sosyal aktivitelere katıldılar.


                                                                       


7 Şubat 2020- TİKAV Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Söyleşi 

Bursiyerlerimize, oryantasyon Programı Kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Sultan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz: İrfan Erciyas Sıla Cılız İnanç; Denetim Kurulu Üyelerimiz: Gülbin Bekit Uzuner, Aybeniz Sezgin ve Serpil Dardağan; Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Burcu K. Alparslan, Sabahattin İlhan ve TİKAV gönüllüleri Nafiz Turgut ve Seçkin Yetkin'in katılımlarıyla tartışılan akşam yemeği programında söyleşi yapıldı. Bursiyerlerimizin iş ve çalışma alanları ile ilgili soruları yanıtlandı. 


                                                                          


6 Şubat 2020- Ankamall Gezisi Sinema Gösterimi Ettik
oryantasyon Programı Kapsamında bursiyerlerimizle  Ankamall'a alış-veriş merkezi gezmeye sinema etkinligi gerçekleştirildi. 


                                                                      


6 Şubat 2020 - İngilizce Eğitimi ve TİKAV Eğitim Portalı Kullanımı 

İngilizce eğitim danışmanı Ziya Akduman tarafından örnek ders çalışması ve İngilizce seviye tespit sınavı gerçekleştirildi. Sandviç Yöntemi Eğitim Programı anlatılarak pratik çalışmaları yapıldı. Soner Çakı tarafından TİKAV Eğitim Portalı'nın tanıtımı yapılarak kullanımı anlatıldı. 


                                                                     


6 Şubat 2020 - Esra Ayken ile Söyleşi
Bursiyerlerimiz, TİKAV Gönüllüsü Esra Ayken ile öğle yemeği yiyerek söyleşi gerçekleştirdi. Esra Hanım, bursiyerler ile deneyimlerini paylaştı ve yorum cevapladı. 


                                                                      


5 Şubat 2020 - Selim Akın ile Söyleşi
Bursiyerlerimiz, Akfen Holding ve TİKAV Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Selim Akın ve eşi Dilara Akın ile akşam yemeği için buluştular ve yemek servisi keyifli söyleşi programı gerçekleştirildi.