;

2021 Yılı içerisinde pandemi sebebiyle tüm etkinliklerimiz online platformlarda gerçekleştirilmiştir.

TİKAV Bursiyerleri 2021 yılında Herkes Eşit – Herkes Farklı Eğitimi, Problem Çözme Becerileri, Çatışma Yönetimi, İş Hayatına Hazırlık Eğitimi, Uygulamalı Mülakat Teknikleri Eğitimi, Avrupa Birliği Proje Yazma Eğitimi, İletişim&Beden Dili Eğitimi ve Araştırma&Raporlama Teknikleri Eğitimlerini tamamlamıştır.
Bireysel Gelişim Bursiyerleri Söyleşi Programları
TİKAV Bursiyerleri 2021 yılında Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Emre ECZACIBAŞI, Önceki T.C. Turizm Bakanı Bahattin YÜCEL, Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerife BİLGİLİ ERCANTÜRK, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı- TİKAV Onursal Başkanı Hamdi AKIN ve Contemporary İstanbul - Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali GÜRELİ ile online platformda söyleşiler gerçekleştirmiştir.Bireysel Gelişim Programı XV. Grup Bursiyerleri Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye Toplumsal Uyum Projesi
2021 yılında Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye Toplumsal Uyum Projesi kapsamında Elazığ Kızılay birimi ile TİKAV bursiyerleri ortaklığında çevre ve sokak hayvanları konulu bir proje gerçekleştirilmiştir.