Projelerimiz

Bireysel Gelişim Programı

Bireysel Gelişim Programı

1999 yılından bu yana Özellikle toplumsal ve ekonomik nedenlerle eğitsel, kültürel ve kişisel gelişim olanaklarına ulaşmada zorluk çeken Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesinde okuyan üniversite öğrencilerine fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen Bireysel Gelişim Programı (BGP) ile; onlara profesyonel hayatın kapılarını aralamak ve iş dünyasında sosyal sorumluluk bilincini yaymayı amaçlayan TİKAV Kariyer Atölyesi Menti-Mentor Programı uygulanmaktadır.

Uluslararası Gençlik Ödülü - Türkiye

Uluslararası Gençlik Ödülü - Türkiye

14-24 yaş arası her gence açık olan gönüllük esasına dayalı eğlenceli ve heyecan verici bir program olan Edinburgh Dükü Uluslararası Ödülü Programı uygulanmaktadır. Ödül Program ilk kez 1956 yılında Edinburgh Dükü Ödülü adıyla Birleşik Krallık’ta Edinburgh Dükü Prens Philip’in desteği ile başlamıştır; program günümüzde 130’dan fazla ülke ve bölgede yürütülmekte olup 8 milyonu aşkın genç programa katılmıştır.

Ulusal Projeler

Ulusal Projeler

TİKAV 2010 yılından bu yana, ele aldığı sorunlarda kalıcı çözümler yaratabilmek için insanların eğitim ve gelişimine yönelik sürdürülebilir projeler hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda Türkiye’de farklı lokasyonlarda çeşitli kuruluşlarla ortaklaşa projeler gerçekleştiren TİKAV, gençlerle, dağ köylerinde yaşayan çocuklarla, kadınlarla, muhtarlarla, engelli yakınlarıyla, hastanelerde tedavi gören çocuklar ve onlara refakat eden anneler olmak üzere toplumun farklı kesimleriyle buluşmuş ve ayrıca okul onarım çalışmaları da yapmıştır.

HAYAT  PAYLAŞINCA DAHA GÜZEL

TİKAV Karnesi

47

Projelerimiz

1999’da kurulmuş ama kaç proje üretmiş?

1276

Etkinliklerimiz

Peki, kaç etkinlik yapmış?

46205

Ulaştıklarımız

Bugüne kadar kaç kişiyle buluşmuş?