Projelerimiz

Bireysel Gelişim Programı

Bireysel Gelişim Programı

1999 yılından bu yana Özellikle toplumsal ve ekonomik nedenlerle eğitsel, kültürel ve kişisel gelişim olanaklarına ulaşmada zorluk çeken Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesinde okuyan üniversite öğrencilerine fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen Bireysel Gelişim Programı (BGP) ile; onlara profesyonel hayatın kapılarını aralamak ve iş dünyasında sosyal sorumluluk bilincini yaymayı amaçlayan TİKAV Kariyer Atölyesi Menti-Mentor Programı uygulanmaktadır.

Uluslararası Gençlik Ödülü - Türkiye

Uluslararası Gençlik Ödülü - Türkiye

The International Award For Young People- Türkiye (Uluslararası Gençlik Ödülü – Türkiye) 14 ile 24 yaşları arasındaki tüm gençlerin katılabileceği heyecanlı bir kişisel gelişim programıdır. Programın amacı gençleri, kendi hayatlarında, yaşadıkları toplumda ve dünyada bir fark yaratmalarını sağlayacak yaşam becerileri ile donatmaktır. 1956 yılından bu yana, 130 ülkede ve bölgede, milyonlarca genç Ödül Programı’na katılmıştır. Ödül Programı, Türkiye'de 2013-2020 yılları arasında "The Duke of Edinburgh's International Award - Türkiye" (DoEIA-TR) adıyla uygulanmıştır. Temmuz 2020 tarihinden itibaren "Uluslararası Gençlik Ödülü - Türkiye" (UGO-TR) adıyla uygulanmaya devam etmektedir.

Ulusal Projeler

Ulusal Projeler

TİKAV 2010 yılından bu yana, ele aldığı sorunlarda kalıcı çözümler yaratabilmek için insanların eğitim ve gelişimine yönelik sürdürülebilir projeler hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda Türkiye’de farklı lokasyonlarda çeşitli kuruluşlarla ortaklaşa projeler gerçekleştiren TİKAV, gençlerle, dağ köylerinde yaşayan çocuklarla, kadınlarla, muhtarlarla, engelli yakınlarıyla, hastanelerde tedavi gören çocuklar ve onlara refakat eden anneler olmak üzere toplumun farklı kesimleriyle buluşmuş ve ayrıca okul onarım çalışmaları da yapmıştır.

HAYAT  PAYLAŞINCA DAHA GÜZEL

TİKAV Karnesi

49

Projelerimiz

1999’da kurulmuş ama kaç proje üretmiş?

1542

Etkinliklerimiz

Peki, kaç etkinlik yapmış?

55497

Ulaştıklarımız

Bugüne kadar kaç kişiyle buluşmuş?