;

TİKAV bursiyerleri İstanbul’da düzenlenen

 2017 yılı Yaz Programı’na katılacak


TİKAV Bireysel Gelişim Programı kapsamında Elazığ Fırat Üniversitesi’nden 2016-2017 akademik yılında mezun olan TİKAV bursiyerleri 2017 yılı Yaz Programı’na katılmak üzere İstanbul’a geliyorlar.

 

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın (TİKAV) 2017 yılı Yaz Programı 4-9 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Yaz Programı’na Bireysel Gelişim Programı kapsamında Elazığ Fırat Üniversitesi’nden 2016-2017 akademik yılında mezun olan 11 TİKAV bursiyeri katılacak.

 

Yaz programı kapsamında TİKAV bursiyerlerine yönelik kişisel gelişim eğitimleri, mesleki geziler, alanında uzman kişilerin deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanabilecekleri söyleşiler, sosyal-sanatsal aktiviteler ile kültür gezileri gerçekleştirilecek. 8 Haziran 2017’de Karaköy Novotel’de  11 TİKAV bursiyerinin birinci sınıftan başlayıp dördüncü sınıfın sonuna kadar devam ettikleri TİKAV Bireysel Gelişim Programını başarıyla tamamlamaları şerefine düzenlenecek Mezuniyet Töreni gerçekleşecek.   

Alanında uzman üst düzey yöneticiler ile söyleşiler

Söyleşi programlarında Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen GYO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Süha Güçsav, Martaş Otomotiv Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp ile Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz gibi alanında uzman üst düzey yöneticiler  deneyimlerini bursiyerler ile paylaşacak. Bursiyerler, program kapsamında kişisel gelişim eğitimlerine  katılacak.

 

TİKAV Bursiyerleri, Yaz Programı kapsamında söyleşi ve eğitimlerin yanı sıra Akfen İnşaat Ataşehir Projesi Şantiye Sahası, Martaş Otomotiv, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Borusan Holding ve Avangarde Levent Hotel’de düzenlenecek mesleki geziler ile farklı sektörler hakkında bilgi edinecek.   

 

Sosyal ve Sanatsal aktiviteler bir arada

Sosyal ve Kültür-Sanat Programı kapsamında ise İstanbul’un ünlü modern sanat galerilerinden İstanbul Modern Sanatlar Müzesi ve İstanbul ’74 Sanat ve Kültür Platformu gezilecek, İstanbul Tarihi Yarımada turu ile 40Plus Sailing Team Yelkenli gezisi yapılacak. Ayrıca, bursiyerler bir tiyatro gösterisine de katılacaklar.  

 

Yarının mezunları töreni

TİKAV Bursiyerleri, 8 Haziran 2017 tarihinde  4 yıl süren TİKAV Bireysel Gelişim Programının sonunda düzenlenen Mezuniyet Törenine katılarak TİKAV Başarı Belgeleri, The Duke of Edinburgh’s International Award Programı Altın Sertifikaları ile The Sandwich Method İngilizce Eğitim sertifikalarını alacaklar.